Šakų smulkintuvas, VIKING GE 103

VIKING
GE103
Šakų smulkintuvas, VIKING GE 103 Savybės ir privalumai: Šakas smulkiausiai sukapoja elektrinis šakų smulkintuvas VIKING GE 103, nes jis smulkina ne tik šakas, bet ir tokias minkštas medžiagas, kaip lapai ir augalų atliekos. Yra dvi pildymo angos nupjautoms šakelėms ir smulkioms
254,00 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija

Šakų smulkintuvas, VIKING GE 103

Savybės ir privalumai:

 • Šakas smulkiausiai sukapoja elektrinis šakų smulkintuvas VIKING GE 103, nes jis smulkina ne tik šakas, bet ir tokias minkštas medžiagas, kaip lapai ir augalų atliekos.
 • Yra dvi pildymo angos nupjautoms šakelėms ir smulkioms minkštoms medžiagoms krauti, nupjautos šakelės patenka į įrenginį per dobilo lapo formos angą, o minkštos medžiagos - per išilginę angą.
 • Galingas elektros variklis su apsauga nuo perkrovos.
 • Plati važiuoklė garantuoja didelį stabilumą.
 • Dėl didelės rankenos ir ratų lengva perkelti į kitą vietą.
 • Apsauginis užraktas su elektromechanine užsklanda ir dviem prisukimo rankenėlėmis, užtikrina dar didesnę apsaugą.
 • Peilių sistema "Multi-Cut 103": universalus diskelis su smulkiais dantukais, apverčiamas drožimo peilis, peilis su sparneliais ir aliuminė peilių apsauga.

Techniniai duomenys:

 • Garantuotasis garso galios lygis LwA dB(A)     103
 • Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A)     94
 • Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A)     3
 • Korpuso medžiaga     Polimerinis
 • Maksimalus šakos storis mm     iki 30
 • Gaminio svoris kg     17

Video:

VIKING
GE103

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Suteikiama 12 mėn. gamintojo garantija.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti