Pramoninis vakuuminis įrenginys, Karcher IV 100/55 H B1, 6000 W

Kärcher
1.573-755_KAR

Pramoninis vakuuminis įrenginys, Karcher IV 100/55 H B1, 6000 W. Labai patvarus pramoninis vakuuminis siurblys, skirtas įvairių tikslinių grupių poreikių tenkinimui. Šis siurblys buvo specialiai sukurtas St1, St2 ir St3 sprogumo klasės dulkių 22 zonoje surinkimui.  

12 206,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Pramoninis vakuuminis įrenginys, Karcher IV 100/55 H B1, 6000 W. Labai patvarus pramoninis vakuuminis siurblys, skirtas įvairių tikslinių grupių poreikių tenkinimui. Šis siurblys buvo specialiai sukurtas St1, St2 ir St3 sprogumo klasės dulkių 22 zonoje surinkimui.
 
Savybės ir privalumai:
 • Šį siurblį lygiu paviršiumi be jokio vargo gali valdyti vienas asmuo.
 • Dėl variklio konstrukcijos šį siurblį galima naudoti nepertraukiamam darbui.
 • Siurblys veikia esant 400 V, 50 Hz.
 • Dėl savo konstrukcijos tipo ir daugelio galimų priedų šis siurblys yra praktiškas pasirinkimas įvairių valymo užduočių atlikimui.
 • Šis modelis yra sukurtas nenutrūkstamam naudojimui.
 • Galingas variklis sukuria didelę siurbimo galią ir yra apsaugotas nuo perkaitimo.
 • Dėl tokio konstrukcijos tipo ir įrenginio dydžio šis dulkių siurblys paprastai yra parduodamas vienai specialiai vietai, vienam ar keliems vartotojams, ir paprastai išlieka vienoje darbo vietoje ilgesnį laiką.
 • Lengvai išvalomas šiukšlių konteineris su ratais palengvina surinktų medžiagų transportavimą.
 • Cikloninis pirminis separatorius atskiria didelius kiekius dulkių joms dar nepriartėjus prie filtro.
 • Dėl to filtro tarnavimo laikotarpis yra gerokai ilgesnis.
 • Pagrindinis filtras su labai dideliu filtro paviršiumi ir aukštu dulkių absorbcijos koeficientu (patvirtinta dulkių klasė M su pridedamu H filtru) užtikrina ilgą eksploatavimo trukmę be pertrūkių.
 • Rankinis, išorinio filtro valymo įtaisas garantuoja ilgą naudojimo laiką ir užtikrina ilgą filtro tarnavimo laiką.
 • Virš variklio įrengta sandėliavimo vieta yra tinkama antgalių ir įrankių laikymui.
 • Ši sandėliavimo vieta taip pat yra patogi kabelio laikymui darbo ir transportavimo metu.
 
Techniniai duomenys:
 • Darbinė galia: 6 kW.
 • Oro srautas: 139/500.
 • Vakuuminis: 280/28. 
 • Konteinerio talpa: 100 l.
 • Filtravimo zona: 3,9. 
 • Elektros laido ilgis: 8 m.
 • Garso slėgio lygis: 79 dCb.
 • Svoris: 155 kg. 
 • Matmenys: 1220x670x1530 mm.
Kärcher
1.573-755_KAR
Papildomi duomenys
Galia
6000 W
Siurblio talpa
100 l

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Garantinio aptarnavimo sąlygos
Garantija taikoma:  
- 24 mėnesius fiziniams asmenims, 12 mėnesių juridiniams asmenims.
- Garantija yra taikoma, kai sugedusi prekė yra pateikiama su aiškia ir teisingai užpildyta garantine kortele kartu su pirkimo dokumentu (pirkimo kvitu, PVM sąskaita-faktūra, lizingo sutartimi ar kitu pirkimo dokumentu). Garantinėje knygutėje turi būti Pirkėjo parašas, kad jis susipažinęs su garantinio aptarnavimo sąlygomis. 
- Garantija yra suteikiama, jei prekės defektai atsirado dėl prekių gamintojo kaltės.
 
Garantija netaikoma: 
- Garantija netaikoma toms detalėms bei įrenginio dalims, kurių eksploatacijos laikas yra ribotas ar jos natūraliai nusidėvi prietaiso eksploatacijos metu (žarnoms, antgaliams, filtrams, maitinimo elementams, šepečiams, diržams, variklio šepetėliams ir pan.). 
- Jeigu įrenginį identifikuojantys ženklai (modelis/kodas/serijos numeris) nesutampa su pateiktuose prekės įsigijimo dokumentuose nurodytais įrašais, taip pat jei šie ženklai yra pakeisti, panaikinti, perkelti arba neįskaitomi; 
- prekė buvo sugadinta dėl neatsargumo ar atsitiktinai, prietaisas yra su akivaizdžiais mechaniniais pažeidimais arba su vidiniais ar išoriniais pakeitimais; 
- prekė naudota ne pagal paskirtį ar kitaip, nei nurodyta prie prekės pridedamoje prekės eksploatacijos instrukcijoje; 
- prekę taisė ar pritaikė Pirkėjas, o ne Pardavėjas ar jo nurodyta speciali aptarnavimo ir remonto tarnyba; 
- prekė buvo papildyta arba naudojama su kitais gaminiais, plovimo priemonėmis, kurie galėjo turėti įtakos jos veikimui, patikimumui, būklei; 
- Jeigu prietaisas skirtas naudoti buityje, buvo naudojamas komercinėms, pramoninėms ar profesionalioms reikmėms; 
- Jeigu įrenginys išoriškai labai purvinas, esant korozijos požymiams; 
- Gedimams, atsiradusiems dėl nepalankių oro sąlygų, tokių kaip: lietus, sniegas, didelė drėgmė, šaltis arba agresyvi aplinka; 
- Esant normaliam detalių susidėvėjimui ilgo naudojimo pasekoje (Tolygus detalių susidėvėjimas, nesant gamykliniams defektams, nesuteikia teisės garantiniam aptarnavimui); 
- Jeigu gedimai atsirado dėl neatlikto techninio aptarnavimo (Filtrų, tepalų, diržų pakeitimas; grandinių ir guolių sutepimas; akumuliatorių ir filtrų periodinis valymas ir aptarnavimas); 
- Montavimo, derinimo, paleidimo, įrangos valymo darbai bei planinis techninis aptarnavimas nepriskiriami garantiniam aptarnavimui ir atliekami už atskirą mokestį pagal galiojančius serviso darbų įkainius. 

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti