Pneumatinis veržliasukis, Hazet 1/2, 850 Nm

Hazet
9012SPC
Pneumatinis veržliasukis, Hazet 1/2, 850 Nm.   Savybės ir privalumai: Oro išpūtimas per rankenos apačią. Korpusas dengtas plastiku.   Techniniai duomenys: Maksimali sukimo jėga: 850 Nm. Oro sunaudojimas: 127,4 l/min. Darbinis slėgis: 6,2 bar. Triukšmo lygis: 92,1 dB. Apsisukimų
187,55 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Pneumatinis veržliasukis, Hazet 1/2, 850 Nm.
 
Savybės ir privalumai:
  • Oro išpūtimas per rankenos apačią.
  • Korpusas dengtas plastiku.
 
Techniniai duomenys:
  • Maksimali sukimo jėga: 850 Nm.
  • Oro sunaudojimas: 127,4 l/min.
  • Darbinis slėgis: 6,2 bar.
  • Triukšmo lygis: 92,1 dB.
  • Apsisukimų skaičius: 7000 aps/min.
  • Garantija: 12 mėn.
  • Svoris: 2,994 kg.
 
Komplekte:
  • Greita jungtis.
 
Video apie įrankį:

Hazet
9012SPC

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Hazet įrankiams ir prietaisams suteikiama 24 mėn garantija, įmonėms 12 mėn. Garantija suteikiama gamykliniam produkto brokui. Natūraliam susidėvėjimui garantija nesuteikiama.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti