Pistoletas klijavimui karštu būdu, PROXXON HKP 220, 40 W

Proxxon
28192_PRO*0

Pistoletas klijavimui karštu būdu, PROXXON HKP 220, 40 W. Greitas ir tvirtas metalo, medienos, plastiko, stiklo, keramikos, molinių dirbinių, kartono, odos ir tekstilės klijavimas. 7 mm klijų lazdelės puikiai tinka delikatiems darbams, tokiems kaip modeliavimas, žaislų, papuošalų gamyba, džiovintų gėlių klijavimas ir kt.

21,80 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Pistoletas klijavimui karštu būdu, PROXXON HKP 220, 40 W

Savybės ir privalumai:

 • Greitas ir tvirtas metalo, medienos, plastiko, stiklo, keramikos, molinių dirbinių, kartono, odos ir tekstilės klijavimas.
 • 7 mm klijų lazdelės puikiai tinka delikatiems darbams, tokiems kaip modeliavimas, žaislų, papuošalų gamyba, džiovintų gėlių klijavimas ir kt.
 • Jautrus mechaninis klijų padavimas užtikrina tinkamą klijų kiekį.
 • Integruotas stovas pistoletui pastatyti.
 • Trumpas kaitinimo laikas.
 • Priklausomai nuo medžiagos ir nuo liejamo klijų kiekio, klijai sukietėja maždaug po 30 sekundžių, o tai leidžia pozicionuoti klijuojamas dalis, ko negalima su momentiniais klijais.

Techniniai duomenys:

 • Tikslus 200°C temperatūros palaikymas.
 • Galingumas: 40 W
 • Įtampa/dažnis: 230 V /50 Hz

Standartiniai priedai:

 • 4 vnt. Ø7x100 mm klijų lazdelės,
 • 3 keičiami metaliniai antgaliai.
   
Proxxon
28192_PRO*0
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Garantija suteikiama elektriniams įrankiams 12 mėn. 

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti