Peilis, Gerber LMF II Infantry

Gerber
22-01629
Peilis Gerber® LMF™ II SURVIVAL - suprojektuotas Gerber's Jeff Freeman. Sukurtas profesionaliam kasdieniam naudojimui. Sukurtas kariuomenei. Puikiai tinka medžiotojams, aktyviems iškylautojams ir pan.  Tai ne šiaip peilis, tai masyvus taktinis išgyvenio peilis kuris praves net
135,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Peilis Gerber® LMF™ II SURVIVAL - suprojektuotas Gerber's Jeff Freeman. Sukurtas profesionaliam kasdieniam naudojimui. Sukurtas kariuomenei. Puikiai tinka medžiotojams, aktyviems iškylautojams ir pan. 

Tai ne šiaip peilis, tai masyvus taktinis išgyvenio peilis kuris praves net pačiomis sudėtingiausiomis situacijomis. Peilis Gerber LMF II - suprojektuotas Gerber's Jeff Freeman. Šis peilis gali pasitarnauti ir kaip peilis, ir kaip plaktukas ar net kaip ietis. Jis sukurtas profesionaliam kasdieniam naudojimui. Puikiai tinka medžiotojams, aktyviems iškylautojams ir pan. Ašmenys padengti juodu oksidu siekiant juos dar labiau apsaugoti nuo oksidacijos bei tapti nepastebimiems. Rankena pagaminta iš stiklo pluošto plastiko. Neslystanti Softgrip  balistinės gumos danga, užtikrinanti tvirtą sukibimą su ranka net esant drėgnoms sąlygoms. Tvirtas ir ilgaamžis išgyvenimo peilis. Metalas rankenos gale skirtas stiklui daužyti, akmenimis smulkinti ir panašiai, taip pat galima naudoti kaip plaktuką. Rankenoje padarytos skylės, kurių dėkla galima peilį naudoti kaip durklą, ar net sukonstruoti ietį. Dėklas pagamintas iš cordura audinio kuris sustiprintas gumuotu plastiku, tinkamas tvirtinti Molle sistemai. Dėkle yra integruotas galąstuvas.
Gerber LMF II Infantry kaip ir visi kariniai - taktiniai produktai, gaminami JAV Portlande, Oregono valstijoje.
2005 metais peilis LMF II laimėjo INTERNATIONAL KNIFE AWARD.
Gerber LMF II Infantry įvertins kiekvienas ieškantis tinkamo ne tik kasdieniam nešiojimui, bet ir rimtam naudojimui.
  • Ašmenų ilgis 12,29 cm
  • Bendras ilgis 26,9 cm
  • Svoris 323,19 g
  • Ašmenys: 420HC plienas
  • Rankena: stiklo pluošto plastikas, dengtas neslystančia guma
  • Neslystanti Softgrip®  balistinės gumos rankena, užtikrinanti tvirtą sukibimą su ranka net esant drėgnoms sąlygoms
  • Galima naudoti kalimui, išdaužti stiklui
  • Komplekte dėklas pritaikytas nešioti prie kojos/rankos ar prie diržo
  • Turi galąstuvą dėklo gale

Video apie peilį:

Video reviu LMF II Survival (anglų kalba):

1 dalis:

2 dalis:

3 dalis:

4 dalis:

Gerber
22-01629

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Gerber produkcijai suteikiama dviejų metų garantija gamykliniam brokui.  Jei apžiūros metu bus nustatyta, kad įrankis sugedo dėl gamybos ar medžiagų broko, visi remonto darbai bus atliekami nemokamai. Jeigu įrankis sugadintas ar sulaužytas jį naudojant ne pagal paskirtį, garantija nėra taikoma. Įrankis taip pat nėra garantinis, jeigu jis yra natūraliai susidėvėjęs nuo kasdienio ar netinkamo naudojimo.
 
Garantija suteikiama 24 mėnesių nuo pirkimo dienos esančios pirkimą patvirtinančiame dokumente.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti