Peilis, Gerber Basic- Drop Point, Sheath, Serrated

Gerber
31-000367
Peilis, Gerber Basic- Drop Point, Sheath, Serrated. Stovyklavimo peilis, fiksuotais ašmenimis.    Savybės ir privalumai: Kompaktiško dydžio ir tvirtos konstrukcijos, su dalinai dantytais ašmenimis peilis yra puikiai išbalansuotas bei dinamiškas.  Šio peilio rankenos
48,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Peilis, Gerber Basic- Drop Point, Sheath, Serrated. Stovyklavimo peilis, fiksuotais ašmenimis. 
 
Savybės ir privalumai:
 • Kompaktiško dydžio ir tvirtos konstrukcijos, su dalinai dantytais ašmenimis peilis yra puikiai išbalansuotas bei dinamiškas. 
 • Šio peilio rankenos konstrukcija leidžia jį patogiai naudoti tiek dešinėje, tiek kairėje rankoje.
 • Peilio geležtė pagaminta iš anglinio plieno, o tamsaus oksido padengimas suteikia peiliui savitą išvaizdą bei papildomą apsaugą nuo oksidacijos.
Techniniai duomenys:
 • Ašmenų padengimas: TAIP
 • Prisegimas prie diržo: TAIP  
 • Skylė virvutei: TAIP
 • Dantyti ašmenys: TAIP
 • Ašmenų ilgis: 8,6 cm.  
 • Bendras ilgis: 17,8 cm  
 • Svoris: 107 g.
Komplekte:
 • Tekstūrinio nailono su stiklo pluoštu dėklas, su patogiu peilio užraktu
Video apie peilį:

Gerber
31-000367

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Gerber produkcijai suteikiama dviejų metų garantija gamykliniam brokui.  Jei apžiūros metu bus nustatyta, kad įrankis sugedo dėl gamybos ar medžiagų broko, visi remonto darbai bus atliekami nemokamai. Jeigu įrankis sugadintas ar sulaužytas jį naudojant ne pagal paskirtį, garantija nėra taikoma. Įrankis taip pat nėra garantinis, jeigu jis yra natūraliai susidėvėjęs nuo kasdienio ar netinkamo naudojimo.
 
Garantija suteikiama 24 mėnesių nuo pirkimo dienos esančios pirkimą patvirtinančiame dokumente.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti