Oro sausintuvas, Coplax Pavo

Coplax
pavo
Oro sausintuvas, Coplax Pavo. Tradiciškai oro sausintuvai arba kitaip drėgmės surinkėjai naudojami tose patalpose, kuriose yra didelis pelėsio atsiradimo pavojus, pavyzdžiui rūsyje. Tačiau per didelis oro drėgnumas lemia ne tik pelėsio atsiradimą, bet ir neigiamai veikia sergančius
292,00 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija

Oro sausintuvas, Coplax Pavo.

Tradiciškai oro sausintuvai arba kitaip drėgmės surinkėjai naudojami tose patalpose, kuriose yra didelis pelėsio atsiradimo pavojus, pavyzdžiui rūsyje. Tačiau per didelis oro drėgnumas lemia ne tik pelėsio atsiradimą, bet ir neigiamai veikia sergančius astma, alergiškus žmones, taip pat drėgname ore padidėja infekcijų tikimybė. Būtent dėl šių priežasčių rinką pasiekia išvaizdesni ir funkcionalesni oro sausintuvai skirti darbo ofisui ar miegamajam. Ypatingo dizaino oro sausintuvas Pavo ne tik puošia interjerą, bet ir veikia pagal individualius jūsų parinktus parametrus, tai reiškia, jog palaikomas Jums maloniausias oro drėgmės lygis.

Techniniai duomenys:

 • Išdžiovinimas (l/diena): 12
 • Automatinis sustojimas, kai bakas pilnas: Yra
 • Svoris (kg): 10.2
 • Nepertraukiamas sausinimas: Yra
 • Bako talpa (L): 2
 • Veikimo greičiai: 2
 • Laimatis: Yra
 • Išmatavimai (h x l x w, mm): 347x486x247
 • Triukšmo lygis (dB): 39
 • Energijos sąnaudos (W): 255
Coplax
pavo

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Coplax produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti