Obliavimo staklės (reismusas) 330mm, HITACHI P13F, 1800W

HITACHI
P13F_HIT
Obliavimo staklės (reismusas) 330mm HITACHI P13F galingas 1800 W variklis, turintis apsaugą nuo perkrovų. Komplekte yra staliukas. Viršutiniai ritinėliai padeda sugrąžinti ruošinį sekančiai operacijai. Obliavimo gylio reguliavimo rankenėlė gali būti uždėta dešinėje arba
638,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Obliavimo staklės (reismusas) 330mm HITACHI P13F galingas 1800 W variklis, turintis apsaugą nuo perkrovų. Komplekte yra staliukas. Viršutiniai ritinėliai padeda sugrąžinti ruošinį sekančiai operacijai. Obliavimo gylio reguliavimo rankenėlė gali būti uždėta dešinėje arba kairėje staklių pusėje. Tikslus obliavimo gylio reguliavimas. Didelė ir aiški obliavimo gylio skalė. Atatrankos apsauga. Pagrindinis stalas iš nerūdijančio plieno. Stalo dydis: 330mm x 930 mm, įskaitant priekinį ir galinį prailginimus.

Techniniai duomenys:

  • Galingumas - 1,8 kW
  • Apsisukimų skaičius - 8000 aps./min.
  • Obliuojamo paviršiaus plotis - 330 mm
  • Obliavimo aukštis - 3,2 - 152,4 mm
  • Drožlės storis - 2,4 mm (maks.)
  • Pjovimo greitis - 7,3 m/min.
  • Svoris - 46 kg (su stovu)
  • Standartiniai priedai - Veržliaraktis, šešiakampis raktas, peilio nustatymo šablonas
  • Garantinis laikotarpis - 12 mėnesių
HITACHI
P13F_HIT

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Garantija suteikiama 12 mėn.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti