Mašininių sriegiklių rinkinys, Terrax HSS Co5

RUKO
245058TX
Mašininiai sriegikliai, pagaminti iš ypač tvirto greitapjovio plieno lydito su kobaltu. Didelis atsparumas karščiui - įrankio ilgaamžiškumo garantija. Kiauriniams ir nekiauriniams sriegiams nelegiruotame ir mažai legiruotame pliene iki 1000 N/mm2 ir spalvotuosiuose metaluose. Sriegis
36,78 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
  • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
  • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
  • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija

Mašininiai sriegikliai, pagaminti iš ypač tvirto greitapjovio plieno lydito su kobaltu. Didelis atsparumas karščiui - įrankio ilgaamžiškumo garantija. Kiauriniams ir nekiauriniams sriegiams nelegiruotame ir mažai legiruotame pliene iki 1000 N/mm2 ir spalvotuosiuose metaluose. Sriegis išpjaunamas vienos operacijos metu.

Techniniai duomenys:

  • M DIN 371 / 376, C tipo / 35o  dešininis spiralinis griovelis
  • M 3 - M 4 - M 5 - M 6 - M 8 - M 10 - M 12
  • Profilis reljefinis, tekintas
  • Nuokrypis ISO 2 / 6H
  • Paviršius šviesus
RUKO
245058TX

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija fiziniams asmenims, 12 mėn. juridiniams. Garantija taikoma tik elektriniams prietaisams.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti