Maišytuvas IPERBET, 0.37kW, 45 ltr.

Raimondi
110
859,10 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

• Skirta maišyti plytelių klijams, skiediniui, tinkui, kvarco tinkui, betonui ir t. t. 
• Gamybos pajėgumas 300 kg/h.
• Maišymas mažomis apsukomis neleidžia mišiniui pagauti oro ir suteikia mišiniui vientisumą. 
• Fiksuotas maišymo antgalis, sukasi apatinė įrenginio platforma. Ši sistema suteikia operatoriui aukštesnio lygio saugumą ir leidžia tikrinti mišinio kokybę  maišant. 
• Pavarų santykis: variklio su kaušo 25 ÷ 1. 
• Komplekte: du kibirai (45 lt), standartinės maišymo mentės, HEX raktas, 
vartotojo ir priežiūros instrukcijos.

Techniniai parametrai

 

Variklio galingumas

0.37 kW

Apsisukimų sk.

1400 / 1680 RPM

Svoris, kg

34 kg

Maišyklės išmatavimai

80 x 60 x 60 cm

Komplekte papildomas kibiras

+

Kibiro talpa

45 ltr.

Garantija

12 mėn.

Raimondi
110
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.