-119,27 €

Lazerinis nivelyras GCL 2-50 CG, RM2, SOLO, Bosch

0601066H03

Puikus matomumas ir išmanios funkcijos

Komplektacija: lagaminas, krepšys, lazerio taikiklio lentelė, laikiklis, priedai

375,62 € 494,89 € - 119,27 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Puikus matomumas ir išmanios funkcijos

  • Ryškios, žalios horizontalios ir vertikalios lazerio linijos bei du įcentruoti svambalo taškai užtikrina optimalų matomumą
  • Naudojant „Bluetooth®“ ryšį, susietą su niveliavimo nuotoline programa, galimas nuotolinis įrankio valdymo koregavimas išmaniuoju telefonu
  • Dėl „Dual Power Source“ technologijos, galima naudoti su 12 V ličio jonų akumuliatoriumi arba su standartinėmis šarminėmis baterijomis

Naudodami kombinuotą lazerį „GCL 2-50 CG Professional“ mėgausitės puikiu matomumu ir išmaniomis funkcijomis. Ryški žalia horizontali ir vertikali lazerio linijos ir du įcentruoti svambalo taškai padeda užtikrinti optimalų matomumą, o naudojantis „Bluetooth®“ ryšiu galimas nuotolinio valdymo koregavimas išmaniuoju telefonu. Dėl „Dual Power Source“ technologijos galima naudoti su 12 V ličio jonų akumuliatoriumi arba su standartinėmis šarminėmis baterijomis.

Šis kombinuotas lazeris yra skirtas horizontaliam ir vertikaliam sulygiavimui, o dėl ilgos beveik 360° aprėpties šis įrankis puikiai tinka montuojant gipso kartono plokštes ir atliekant vidaus apdailos darbus.

„GCL 2-50 CG Professional“ užtikrina gerą matomumą iki 20 m be imtuvo ir iki 50 m su imtuvu. Tiksliam lazerio linijų nustatymui aplink svambalo taškus „RM 3 Professional“ naudoja motorizuotą valdymą, o „RM 2 Professional“ gali būti koreguojamas rankiniu būdu.

0601066H03
Papildomi duomenys
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Lazerio klasė
2
Lazerio spalva
Žalia
Pakuotė
Lagaminas
Veikimo nuotolis
20 m
Apsauga nuo dulkių ir drėgmės
IP 54
Veikimo nuotolis su imtuvu
50 m
lazerio taško veikimo nuotolis
10 m (viršuje), 10 m (apačioje)
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.