-6,04 €

Kniedijimo replės MASTERFIX MFX-150B

Masterfix
43105150B_MAS

Replių tipo kniediklis su atidarančiąja spyruokle, skirtas aliuminio lydinių kniedėms, kurių skersmuo nuo 2,4 iki 5,0 mm.

22,49 € 28,53 € - 6,04 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Replių tipo kniediklis su atidarančiąja spyruokle, skirtas aliuminio lydinių kniedėms, kurių skersmuo nuo 2,4 iki 5,0 mm.

Masterfix
43105150B_MAS
Papildomi duomenys
Svoris
0,7 kg
Standartiniai priedai
3,0 – 5,0 mm skersmens antgaliai, papildomas montavimo raktas.
Rankenos tipas
Chromo vanadžio plienas, labai apkrautose vietose – plienas.
Bendras ilgis
255 mm
Korpusas
Aliuminio presuotas lydinys.
Paskirtis
Aliuminio lydinių kniedėms, kurių skersmuo 2,4-5,0 mm.
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.