Karšto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginys, Karcher, HDS 801 B, 5500 W

Kärcher
1.210-100_KAR

Karšto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginys, Karcher, HDS 801 B, 5500 W. Mobilus aukšto slėgio valymo įrenginys su vandens pašildymu ir vidaus degimo varikliu, sukurtas universaliam naudojimui kai nėra galimybės prisijungti prie elektros tinklo.

4 497,00 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija
Karšto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginys, Karcher, HDS 801 B, 5500 W. Mobilus aukšto slėgio valymo įrenginys su vandens pašildymu ir vidaus degimo varikliu, sukurtas universaliam naudojimui kai nėra galimybės prisijungti prie elektros tinklo.
 
Savybės ir privalumai:
 • Variklis ir siurblys yra įmontuoti ant antivibracinės pakopos tvirtame, lengvai transportuojamame vamzdinio plieno korpuse, kuris patikimai apsaugo nuo žalos.
 • Korpusas yra dažytas milteliniu būdu, kuris apsaugo nuo korozijos, o taip pat turi priedų laikiklį, kuriame telpa standartiniai priedai.
 • Du didelio skersmens ratai su oro padangomis su stabdžiu užtikrina patogų manevringumą ir lengvą transportavimą.
 • Tvirtas, visiškai uždaras trijų stūmoklių siurblys su pokrypio automato lėkštės pavara užtikrina išsiskiriantį veiksmingumą ir ypač ilgą naudojimą laiką.
 • Saugumo bruožai tokie, kaip apsauga nuo tepalo trūkumo, apsauginiai vožtuvai, apsauga nuo vandens trūkumo ir apsauga nuo kuro trūkumo užtikrina nuolatinę galimybę naudoti įrenginį kasdien ištvermės reikalaujantiems darbams.
 • Integruotas kuro bakas gali būti lengvai pripildomas ir užtikrina ilgą veikimo trukmę.
 • Valymo priemonę galima pridėti į aukšto slėgio srovę per neribojamo reguliavimo vožtuvą.
 • Maksimalus nepriklausomumas.
 • Efektyvus keturių taktų benzininis arba dyzelinis variklis su reversiniu starteriu.
 • Tinkamas variklis atitinkamam darbui.
 • Tinka naudoti atskirai, nepriklausomai nuo elektros šaltinio.
 • Tvirtas vamzdinio plieno rėmas apsaugo visus komponentus.
 • Kėlimo kilpa transportuoti kranu samdomų paslaugų, statybos, žemės ūkio ir miškininkystės srityje.
 
Techniniai duomenys:
 • Galia: 5500 W.
 • Našumas: 600 l.
 • Slėgis: 140/14 bar/MPa.
 • Maks. tiekiamo vandens temperatūra: 80 C.
 • Degalų alyvos sąnaudos: 3,7 l.
 • Svoris: 110 kg.
 • Matmenys: 1168x862x767 mm.
 
Komplekte:
 • Aukšto slėgio žarna, 10 m.
 • Purškimo antgalis, 1050 mm.
 • Rėminis narvas.
 • Tvirtas vamzdinis plieno rėmas su laikikliu kranui.
 
Video apie plovimo įrenginį:

Kärcher
1.210-100_KAR
Papildomi duomenys
Galia
5500 W
Maks. slėgis
140 bar
Maks. vandens srautas
600 l/val.
Žarnos ilgis
10 m

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Garantinio aptarnavimo sąlygos
Garantija taikoma:  
- 24 mėnesius fiziniams asmenims, 12 mėnesių juridiniams asmenims.
- Garantija yra taikoma, kai sugedusi prekė yra pateikiama su aiškia ir teisingai užpildyta garantine kortele kartu su pirkimo dokumentu (pirkimo kvitu, PVM sąskaita-faktūra, lizingo sutartimi ar kitu pirkimo dokumentu). Garantinėje knygutėje turi būti Pirkėjo parašas, kad jis susipažinęs su garantinio aptarnavimo sąlygomis. 
- Garantija yra suteikiama, jei prekės defektai atsirado dėl prekių gamintojo kaltės.
 
Garantija netaikoma: 
- Garantija netaikoma toms detalėms bei įrenginio dalims, kurių eksploatacijos laikas yra ribotas ar jos natūraliai nusidėvi prietaiso eksploatacijos metu (žarnoms, antgaliams, filtrams, maitinimo elementams, šepečiams, diržams, variklio šepetėliams ir pan.). 
- Jeigu įrenginį identifikuojantys ženklai (modelis/kodas/serijos numeris) nesutampa su pateiktuose prekės įsigijimo dokumentuose nurodytais įrašais, taip pat jei šie ženklai yra pakeisti, panaikinti, perkelti arba neįskaitomi; 
- prekė buvo sugadinta dėl neatsargumo ar atsitiktinai, prietaisas yra su akivaizdžiais mechaniniais pažeidimais arba su vidiniais ar išoriniais pakeitimais; 
- prekė naudota ne pagal paskirtį ar kitaip, nei nurodyta prie prekės pridedamoje prekės eksploatacijos instrukcijoje; 
- prekę taisė ar pritaikė Pirkėjas, o ne Pardavėjas ar jo nurodyta speciali aptarnavimo ir remonto tarnyba; 
- prekė buvo papildyta arba naudojama su kitais gaminiais, plovimo priemonėmis, kurie galėjo turėti įtakos jos veikimui, patikimumui, būklei; 
- Jeigu prietaisas skirtas naudoti buityje, buvo naudojamas komercinėms, pramoninėms ar profesionalioms reikmėms; 
- Jeigu įrenginys išoriškai labai purvinas, esant korozijos požymiams; 
- Gedimams, atsiradusiems dėl nepalankių oro sąlygų, tokių kaip: lietus, sniegas, didelė drėgmė, šaltis arba agresyvi aplinka; 
- Esant normaliam detalių susidėvėjimui ilgo naudojimo pasekoje (Tolygus detalių susidėvėjimas, nesant gamykliniams defektams, nesuteikia teisės garantiniam aptarnavimui); 
- Jeigu gedimai atsirado dėl neatlikto techninio aptarnavimo (Filtrų, tepalų, diržų pakeitimas; grandinių ir guolių sutepimas; akumuliatorių ir filtrų periodinis valymas ir aptarnavimas); 
- Montavimo, derinimo, paleidimo, įrangos valymo darbai bei planinis techninis aptarnavimas nepriskiriami garantiniam aptarnavimui ir atliekami už atskirą mokestį pagal galiojančius serviso darbų įkainius. 

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti