Kabiakalis, kabių kalimo įrankis, 4PRO 1250, pneumatinis, Kabių tipas 1,2mm

4PRO12500110

Kabiakalis. Kabių kalimo įrankis. Kabės 1,2mm skersmens, 15-50mm ilgio. Pneumatinis.

96,80 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Naudojimas:

baldininkų darbams

dailylenčių prikalimui;

uždengimo plokščių montavimui;

langų ir durų rėmelių prikalimui;

dekoratyvinei apdailai.

 

Techniniai duomenys:

Kabių skersmuo: 1,2 mm;

kabių ilgis: 15-50 mm;

įrankio svoris: 1 kg

sutepimas alyva;

apkabos talpa: 140 smeigių;

darbinis slėgis:: 4,8 - 6,5 bar;

 

Pneumatinio kabių kalimo įrankio 4PRO1450 modelis skirtas 1,2 mm skersmens ir 15-50 mm ilgio kabėms kalti. Aliuminio korpusas yra tvirtas ir tuo pačiu lengvas. Įrankis turi įkalimo gylio reguliavimo mechanizmą, paleidimo saugiklį. Greitai atlaisvinama apkabos spyna. 18 mm pailginta priekinė dalis ir pailga priekinė plokštelė palengvina kabių įkalimą sunkiai prieinamuose vietose. Geras įkalimo zonos matomumas.

4PRO12500110

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus