KABIAKALIS, KABIŲ KALIMO ĮRANKIS, 4PRO 0635, PNEUMATINIS, KABIŲ TIPAS

4PRO06350110

Kabiakalis. Kabių kalimo įrankis. Kabės 0,6mm skersmens, 12-35mm ilgio. Pneumatinis.

89,54 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Naudojimas:

medinių langų rėmų apkalimui

dailylentėms ir sienų plokštėms

apdailos elementams;

baldų gamybai

 

Techniniai duomenys:

Svoris: 0,95 kg

Matmenys: 220 x 190 x 45mm

Darbinis slėgis: 4,8 - 8,3 Bar

Apkabos talpa: 120 smeigių.

Oro sąnaudos: 0,235 L/min.

Oro padavimas 1/4" N.P.T

Smeigių ilgis 12 - 35 mm

Smeigių diametras 0,6 mm

Sutepimas alyva

 

Pneumatinio kabių kalimo įrankio 4PRO0635 modelis skirtas 0,6mm skersmens ir 12-35 mm ilgio kabėms kalti. Aliuminio korpusas yra tvirtas ir tuo pačiu lengvas. Turi paleidimo saugiklį. Greitai atlaisvinama apkabos spyna. Pailginta priekinė dalis ir pailga priekinė plokštelė palengvina kabių įkalimą sunkiai prieinamuose vietose. Geras įkalimo zonos matomumas.

4PRO06350110

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Jums taip pat gali patikti