Įrenginys MOTOKOMPAS apvalumams pjauti, be kampinio šlifuoklio

Raimondi
433KOMOHR
546,92 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
  • Įrenginys skirtas pjauti plyteles/plokštes 45° kampu.
  • Galima pjauti bet kokio ilgio plyteles.
  • Plastikinės plokštelės, apsaugo nuo įbrėžimų pjovimo metu.
  • Jis gali būti naudojamas sausai (su dulkių siurbliu) arba su vandeniu, naudojant tam skirtą priedą.
  • Maksimalus plokščių/plytelių storis: 16 mm su Ø115 mm disku; 20 mm su Ø125 mm disku.
  • Pjovimo gylio reguliavimas: reguliuodami specialias rankenėles, galite nustatyti pjūvį toliau ar arčiau plytelių krašto.
  • Komplektuojamas kartu su: Ø 115 „Super-Turbo“ disku, naudojimo ir priežiūros instrukcija.
Raimondi
433KOMOHR
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.