Akcija

IR spindulių termometras,TROTEC BP15

Trotec
15-00223
Infraraudonųjų spindulių termometras (pirometras),TROTEC BP15 Sąvybės ir privalumai: Dėl patogaus dizaino ir šiuolaikinio pirometro klasikinių matavimo funkcijų BP15 gaminių serija yra laikoma vienais iš populiariausių standartinių IR termometrų, naudojamų dirbtuvėse, laisvalaikio
35,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Infraraudonųjų spindulių termometras (pirometras),TROTEC BP15

Sąvybės ir privalumai:

 • Dėl patogaus dizaino ir šiuolaikinio pirometro klasikinių matavimo funkcijų BP15 gaminių serija yra laikoma vienais iš populiariausių standartinių IR termometrų, naudojamų dirbtuvėse, laisvalaikio ir amatų patalpose.
 • Dėka patogios pistoleto formos ir didelio matavimo diapazono nuo -30 iki +260 ° C, jūs visada tiksliai ir patogiai išmatuosite temperatūrą per atstumą.
 • BP15 infraraudonųjų spindulių termometras rodo papildomas momentines, maksimalią ir minimalią vertę, tai - universalus standartinis pirometras pritaikomas daugeliui matavimo užduočių privačiame ar pramoniniame sektoriuje.
 • Jei reikia, greitam matavimo taško nustatymui galima įjungti vizualiai nukreipiamą lazerį.
 
Techniniai duomenys:
 • Paviršiaus temperatūros matavimas per atstumą nuo -30 ° C iki +260 ° C
 • Paprastas vietos, kurios temperatūrą reikia išmatuoti, nustatymas, kai įjungiamas vizualiai nukreipiamas lazeris
 • Matavimo optika 8: 1
 • Optimalus kainos ir kokybės santykis
 • Maksimali ar minimali vertė ir užlaikymo funkcija
 • Apšviečiamas ekranas
 • Automatinis išsijungimas
 • LCD ekranas

 

Trotec
15-00223

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Gamintojo suteikiama garantija Trotec produkcijai - 24 mėn

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti