Visos prekės

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Korėjietiški šildytuvai Airrex sukurti šildymo specialisto NR1 pasaulyje. Airrex šildytuvai veikia ypač tyliai ir neviršija 40dB triukšmo lygio. Šildo greitai ir efektyviai, neskleidžia nemalonių kvapų ir neišmeta į aplinką panaudotų medžiagų. Puikiai tinka šildant ir dideles erdves. Aukšto efektingumo šildymas leidžia taupyti energiją, taip tausoti gamtą ir padidina ekonominį naudingumą. O šiuolaikiškas šildytuvų Airrex dizainas ne tik puikiai tinka įvairiam interjerui, bet ir leidžia ergonomiškai valdyti šildymo įrenginius. Gamintojas ypatingą dėmesį skiria saugumui - todėl šildytuvai Airrex turi daugiausią saugumo sistemų Korėjoje.

Oro šildytuvo pasirinkimo skaičiuoklė pagal patalpos dydį, temperatūrą ir izoliaciją (Master šildytuvams)

1 265,00 €
Yra sandėlyje

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas, Airrex BTS-120L. Šis Infraraudonųjų spindulių šildytuvas yra inovatyvus produktas, kuris užtikrina ne tik šilumą, bet ir komfortą, bei apčiuopiamą naudą.

1 490,00 €
Yra sandėlyje

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas, Airrex BTS-200L. Skirti naudoti vidutiniuose ir dideliuose plotuose: užmiesčio namai, kotedžai, sodai, garažai, biurų pastatų holai, statybos aikštelės ir t.t.

1 780,00 €
Yra sandėlyje

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas, Airrex BTS-250L. Apšildomas plotas: 260m². Skirti naudoti vidutiniuose ir dideliuose plotuose: užmiesčio namai, kotedžai, sodai, garažai, biurų pastatų holai, statybos aikštelė.