-153,68 €

Elektrinė mūro freza GNF 20 CA, Bosch

0601612503

Pradedantiesiems tinkanti patogi „Bosch“ mūro griovelių freza

Komplektacija: lagaminas, jungė

483,99 € 637,67 € - 153,68 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Pradedantiesiems tinkanti patogi „Bosch“ mūro griovelių freza

  • Dėl mažo įrankio svorio patiriamas mažesnis nuovargis, todėl galima ilgai ir patogiai dirbti
  • Optimizuotos rankenų zonos užtikrina ergonomišką įrankio valdymą
  • Galingas 900 W variklis ir pastovaus greičio funkcija užtikrina efektyvų darbą.

GNF 20 CA Professional patogi pradedantiesiems laidinė mūro griovelių freza. Dėl mažo įrankio svorio patiriamas mažesnis nuovargis, todėl galima ilgai ir patogiai dirbti. Optimizuotos rankenų zonos užtikrina ergonomišką įrankio valdymą. Dėl integruoto 900 W variklio ir pastovaus greičio funkcijos ši mūro griovelių freza yra pakankamai galinga, kad darbas būtų efektyvus.

Šis įrankis skirtas frezuoti griovelius akmenyje. Įrankis yra suderinamas su „Bosch“ dulkių surinkimo sistema „Click & Clean“.

GNF 20 CA Professional veikia 9300 aps./min. greičiu, o jo disko skersmuo 115 mm.

0601612503
Papildomi duomenys
Svoris
3,4 kg
Disko skersmuo
115 mm
Standartiniai priedai
tvirtinamoji jungė, nulaužimo įrankis, įrankių lagaminėlis, apvali veržlė, raktas su dviem rageliais, 5 distancinės poveržlės 4 mm
Tipas
Frezeriai
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Galingumas
900 W
Triukšmo lygis
105 dB(A)
Pakuotė
Lagaminas
Pjovimo plotis
3 – 23 mm
Apsukų skaičius
9300 aps./min.
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
360 x 480 x 200 mm
Atiduodamoji galia
520 W
Įrankio matmenys (ilgis)
242 mm
Įrankio matmenys (aukštis)
285 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.