Dūmų detektorius, Bosch Ferion 5000 OW

Bosch įrankiai
F01U306035

Dūmų detektorius, Bosch Ferion 5000 OW. Fotoelektrinis radijo ryšiu (bevieliu) jungiamas dūmų jutiklis: iki 40 pranešiklių, sujungtų į vieną tinklą, radijo signalui siekiant 100 m. Aukštos kokybės dūmų jutikliui suteiktas EN14604 standartus atinkantis sertifikatas.

53,99 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija

Dūmų detektorius, Bosch Ferion 5000 OW

Savybės ir privalumai:

 • Fotoelektrinis radijo ryšiu (bevieliu) jungiamas dūmų jutiklis: iki 40 pranešiklių, sujungtų į vieną tinklą, radijo signalui siekiant 100 m.
 • Aukštos kokybės dūmų jutikliui suteiktas VdS sertifikatas, kuris liudija standarto EN14604 sąlygų įvykdymą.
 • Taip pat išduotas Q lipdukas, kuris patvirtina aukštų kokybės kriterijų atitikimą naudojant ilgą laiką.
 • Įvykus nelaimei, patikimai įspėja apie gaisro pavojų šviesos diodais ir avariniu apšvietimu bei garsiu pavojaus signalu (>= 85 dB).
 • Tvirtai įmontuota baterija, kurios įprasta veikimo trukmė yra 10 metų.
 • Avarinis apšvietimas evakuacijos takui ir orientacijai gaisro atveju.
 • Tvirtinama tik vienu varžtu ir kaiščiu (komplekte).
 • Dėl didelio mygtuko paprasta techninė priežiūra. Jį galima valdyti šluotkočiu.

Techniniai duomenys:

 • Garso stiprumas >= 85 dB(A)
 • Maitinimo šaltinis 2 x 3 V LiMnO2 nekeičiama, tvirtai įmontuota baterija
 • Sertifikuota EN14604, Q-Label
 • Tip. Baterijos eksploatavimo laikas 10 Metai

Video:

Bosch įrankiai
F01U306035

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Garantija fiziniams asmenims 36 mėn, juridiniams asmenims suteikiama 12 mėn. garantija

Visiems ne profesionalams skirtiems žaliesiems elektriniams, sodo ir matavimo įrankiams garantinis laikotarpis yra pratęsiamas iki 36 mėnesių, jeigu jūs šiuos įrankius užregistruojate per keturias savaites nuo pirkimo datos ir jeigu prietaisai nėra naudojami komerciniais ar profesiniais tikslais. Akumuliatoriams ir jų krovikliams šis garantijos pratęsimas nėra taikomas. Registracija galima tik internetu www.MyBosch-Tools.com. Registracijos forma, kurią reikia išsaugoti ir/arba iš karto atspausdinti, bei originalus pirkimo dokumentas, kuriame yra nurodyta pirkimo data yra būtina bet kokio reikalavimo pagal garantiją sąlyga. Registracija įmanoma tik tuomet, jeigu jūs sutinkate su „MyBosch“ internetinės platformos sąlygomis ir privatumo politika.

Sugedus įrankiui iškvieskite DPD kurjerį  į namus arba įmonę. Spauskite čia

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti