Diskinė šveitimo mašina, Karcher BRS 40/1000C, 2100 W

Kärcher
1.783-330_KAR

Diskinė šveitimo mašina, Karcher BRS 40/1000C, 2100 W. Grindų plovimo įrenginys, skirtas lygių ir nelygių paviršių valymui. Papildomai galima naudoti kietų grindų paviršių poliravimui ir kilimų plovimui šampūnu.

1 518,00 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija
Diskinė šveitimo mašina, Karcher BRS 40/1000C, 2100 W. Grindų plovimo įrenginys, skirtas lygių ir nelygių paviršių valymui. Papildomai galima naudoti kietų grindų paviršių poliravimui ir kilimų plovimui šampūnu.
 
Savybės ir privalumai:
 • Įrenginys sujungia vieno disko įrenginio privalumus su cilindrinių šepečių įrenginių privalumais.
 • Rankena, kuri sukasi per kelias pakopas iki 90 laipsnių abiejose pusėse ir gali būti užrakinta padėtyje, yra ypatinga įrenginio su įrengtais dviem kontrarotaciniais cilindriniais šepečiais, savybė.
 • Normalioje padėtyje, įrenginys yra pasukamas į dešinę ir į kairę kaip vieno disko įrenginys ir užtikrina puikius valymo rezultatus.
 • Rankenos užrakinimas 90 laipsnių padėtyje leidžia operatoriui dirbti tiksliose juostose pirmyn ir atgal kaip su standartinėmis grindų plovimo įrenginiais.
 • Tai leidžia veiksmingai išvalyti didelius plotus, o taip pat išvalyti vietas šalia sienų ar kitų fiksuotų kliūčių.
 • BRS 40/1000 C valymo rezultatas yra toks pat geras, kaip ir jo pirmtako.
 • Jo kontrarotaciniai cilindriniai šepečiai sukuria maksimalų 230 g/cm2 kontaktinį spaudimą.
 • Net labai struktūruoti paviršiai, pavyzdžiui dygliuotos guminės grindys ir neslystančios plytelės, nesudaro sunkumų.
 • Žemo profilio konstrukcija reiškia, kad jis taip pat gali pasiekti grindis po radiatoriais, spintelėmis ir lentynomis (min. 170 mm); tik ant šonų (100 mm).
 • Tvirtas, sklandžiai dirbantis indukcinis galingas 2100 W variklis.
 • Variklio korpusas yra pagamintas iš kieto aliuminio, o pagrindo plokštė yra pagaminta iš nerūdijančio plieno.
 • Įrankiai anglies šepečio pakeitimui yra nereikalingi.
 • Du stiprūs ratukai garantuoja lengvą manevringumą.
 • Rankena nusileidžia žemyn, todėl įrenginys gali būti sandėliuojamas minimalioje erdvėje arba transportuojamas keleiviniame automobilyje.
 
Techniniai duomenys:
 • Darbinis plotis: 400 mm.
 • Darbinis aukštis: 135 mm.
 • Variklio galia: 2100 W.
 • Maks. išvalomas plotas: 450 m²/h.
 • Šepečio apsisukimų greitis: 1000 aps/min.
 • Dažnis: 50 mHz. 
 • Įtampa: 220/240 V. 
 • Svoris: 27 kg. 
 • Matmenys: 520x470x250 mm. 
 
Komplekte:
 • Eksploatavimo pagrindai.
 
Video apie įrenginį:

Kärcher
1.783-330_KAR
Papildomi duomenys
Galia
2100 W
Maks. sūkių sk.
1000 sūk./min
Valomas plotas
40 cm

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Garantinio aptarnavimo sąlygos
Garantija taikoma:  
- 24 mėnesius fiziniams asmenims, 12 mėnesių juridiniams asmenims.
- Garantija yra taikoma, kai sugedusi prekė yra pateikiama su aiškia ir teisingai užpildyta garantine kortele kartu su pirkimo dokumentu (pirkimo kvitu, PVM sąskaita-faktūra, lizingo sutartimi ar kitu pirkimo dokumentu). Garantinėje knygutėje turi būti Pirkėjo parašas, kad jis susipažinęs su garantinio aptarnavimo sąlygomis. 
- Garantija yra suteikiama, jei prekės defektai atsirado dėl prekių gamintojo kaltės.
 
Garantija netaikoma: 
- Garantija netaikoma toms detalėms bei įrenginio dalims, kurių eksploatacijos laikas yra ribotas ar jos natūraliai nusidėvi prietaiso eksploatacijos metu (žarnoms, antgaliams, filtrams, maitinimo elementams, šepečiams, diržams, variklio šepetėliams ir pan.). 
- Jeigu įrenginį identifikuojantys ženklai (modelis/kodas/serijos numeris) nesutampa su pateiktuose prekės įsigijimo dokumentuose nurodytais įrašais, taip pat jei šie ženklai yra pakeisti, panaikinti, perkelti arba neįskaitomi; 
- prekė buvo sugadinta dėl neatsargumo ar atsitiktinai, prietaisas yra su akivaizdžiais mechaniniais pažeidimais arba su vidiniais ar išoriniais pakeitimais; 
- prekė naudota ne pagal paskirtį ar kitaip, nei nurodyta prie prekės pridedamoje prekės eksploatacijos instrukcijoje; 
- prekę taisė ar pritaikė Pirkėjas, o ne Pardavėjas ar jo nurodyta speciali aptarnavimo ir remonto tarnyba; 
- prekė buvo papildyta arba naudojama su kitais gaminiais, plovimo priemonėmis, kurie galėjo turėti įtakos jos veikimui, patikimumui, būklei; 
- Jeigu prietaisas skirtas naudoti buityje, buvo naudojamas komercinėms, pramoninėms ar profesionalioms reikmėms; 
- Jeigu įrenginys išoriškai labai purvinas, esant korozijos požymiams; 
- Gedimams, atsiradusiems dėl nepalankių oro sąlygų, tokių kaip: lietus, sniegas, didelė drėgmė, šaltis arba agresyvi aplinka; 
- Esant normaliam detalių susidėvėjimui ilgo naudojimo pasekoje (Tolygus detalių susidėvėjimas, nesant gamykliniams defektams, nesuteikia teisės garantiniam aptarnavimui); 
- Jeigu gedimai atsirado dėl neatlikto techninio aptarnavimo (Filtrų, tepalų, diržų pakeitimas; grandinių ir guolių sutepimas; akumuliatorių ir filtrų periodinis valymas ir aptarnavimas); 
- Montavimo, derinimo, paleidimo, įrangos valymo darbai bei planinis techninis aptarnavimas nepriskiriami garantiniam aptarnavimui ir atliekami už atskirą mokestį pagal galiojančius serviso darbų įkainius. 

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti