Deimantinis diskas Baumesser UNIVERSAL betonui 350MM

Distar
350x3,5/2,5x10x25,4-21 F4 Baumesser Universal
60,50 € Su mokesčiais
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

Baumesser Universal - universalumas už geriausią kainą! Deimantinis pjovimo diskas skirtas nedidelės apimties darbams ir įvairioms statybinėms medžiagoms pjauti. Naudojamas benzininiams ir mažos galios grindų pjovimo mašinoms. Diskas pjauna silpnai armuotą betoną, betoną, akytojo betono, plytų, grindinio plokštes. Turbo formos deimantiniai segmentai suteikia greitesnį pjovimą. Pjaustant kietas medžiagas, tokias kaip betonas, būtinai naudokite vandenį aušinimui. Atvėsinti nebūtina dirbant su minkštomis medžiagomis, tokiomis kaip plytos, grindinio plokštės. Jei nežinote kokias medžiagas teks pjaustyti statybvietėje - tai diskas Jums! Išmatavimai: 350mm x 25,4mm

Tinka sausam ir šlapiam pjovimui.

Distar
350x3,5/2,5x10x25,4-21 F4 Baumesser Universal
Yra sandėlyje
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.