Ekologija

irankiucentras.lt - aplinkai draugiška įmonė

Vykdome elektrinių ir akumuliatorinių įrankių surinkimo ir utilizavimo politiką.

Rūšiuojame transportavimo ir pakavimo medžiagas, jas naudojame pakartotinai. 

Jeigu turite nenaudojamų ar sugedusių elektrinių ar akumuliatorinių įrankių arba akumuliatorių bei baterijų naudojamų buityje, raginame šias elektronikos atliekas tvarkyti atsakingai. Nemeskite šių atliekų į bendro naudojimo buitinių atliekų konteinerius.

Akumuliatorių ir elektronikos gaminių negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip vartotojas Jūs privalote panaudotas neveikiančias baterijas ir įrenginius priduoti mums (arba kitiems pardavėjams). Taip pat galite priduoti į elektronikos atliekas surenkančias įmones ar elektronikos atliekų surinkimo punktus. Kiekviename prekybos centre ir specializuotose parduotuvėse yra tam skirtos dėžės. Jeigu jų nėra, visuomet galite priduoti pardavėjui. Tai nieko nekainuoja.

Visos baterijos turi aplinkai kenksmingų cheminių medžiagų: merkuris (Hg), kadmis (Cd), švinas (Pb), litis (Li). Šis žymėjimas dažniausiai būna ant akumuliatorių lipduko. Taip pat ant baterijų yra ženklas su perbrauktu konteineriu, kuris žymi, jog gaminys negali būti išmestas su buitinėmis atliekomis.

Jeigu turite nenaudojamų įkraunamų akumuliatorių ar paprastų buityje naudojamų baterijų, atneškite jas mums. Pasirūpinsime, kad šios elektronikos atliekos būtų pristatytos į specializuotus utilizavimo centrus. Prisidėkite prie švaresnės aplinkos.