Prekių katalogas

Cobb kepsninės

 

COBB PREMIER kepsninė paklūsta visiems įgeidžiams! Tai nešiojama 4,5 kg orkaitė, rūkykla, kepsninė ir viryklė - VIENAME. Sukurta, naudojant naujausias XXI amžiaus technologijas ir orginalius, patentais apsaugotus techninius sprendimus, pagaminta iš aukčiausios kokybės nerūdijančio plieno. Kepsninė funkcionali, ekonomiška ir ekologiška - su keletu kuro briketų lengvai paruošite bet kokį patiekalą, neteršite gamtos ir maitinsitės sveikai! Kompaktiška ir lengva – galima pasiimti visur ir visada. Vienu metu juo paruošite daugiau nei 6 porcijas! Iškepsite bet kokį kepsnį, vištą, išrūkysite žuvį, pagaminsite paeliją, iškepsite picą ar bandeles ir net išsivirsite sriubą - sunku rasti patiekalą, kurio negalima paruošti su COBB®!

Su kepsnine COBB PREMIER galite pagaminti viską ir visur: virtuvėje, balkone, palapinėje, vagonėlyje ar valtyje. Su COBB gaminti saugu, nes jos paviršius neįkaista, galite pastatyti kepsninę net ant  stiklinių paviršių ar laikyti rankose.
 
Maistas pagamintas su COBB kepsnine yra sveikas, nes riebalai kepant per specialias angeles nuteka į indą esantį kepsninės apačioje, riebalai neturi kontakto su įkaitusiais medžio anglies ar kokoso kiauto anglies briketais, todėl gaminant su COBB neišsiskiria dūmai, maiste nesikaupia nuodingosios medžiagos – kancerogenai.
 
COBB'e galima kepti “sausai”, kaip įprastoje kepsninėje bei “drėgnai”, kai, į specialų griovelį įpylus  vandens su prieskoniais, vyno ar alaus, kepsniai ne tik įgaus subtilų skonį ir aromatą, bet bus itin sultingi ir minkšti. Žinovų teigimu, “drėgnuoju” būdu alaus atmosferoje iškepto viščiuko skonis yra tiesiog neprilygstamas…
 
Šios kepsninės priežiūra yra labai paprasta – po kepimo į indą, esantį apačioje įpilkite truputėlį vandens ir palikite kaisti kelias minutes – taip „atšoks“ riebalai, po to viską nuvalykite drėgna šluoste. Taip pat kepsninę valyti galite kaip paprasčiausią puodą. Kepsninės COBB paviršius yra padengtas „nelimpančiu“ sluoksniu, kad priežiūra nesukeltų nepatogumų. 

Nepavyko nieko rasti. Ieškokite per meniu arba pasinaudokite paieška. Įveskite žodį arba patikslintą frazę, pvz: dulkių siurblys 1000w

Pasinaudokite paieška arba grįžkite atgal.