Naujiena

Benzininis purkštuvas HECHT 451

HECHT
INVPB002

Benzininis purkštuvas HECHT 451.

Variklis su 14 l ir iki 12 m. Galia 2 AG.

Gali būti naudojamas skystiems ir kietiems darbams arba orapūtėms.

196,80 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

„Hecht 451“ variklio plovimo mašina turi platų priedų asortimentą, kad būtų galima greitai ir lengvai konvertuoti. Tai yra tikrai daugiafunkcinis įrenginys, kuris gali būti naudojamas ne tik skysčio purškimui, bet ir kietoms granulėms.

Tuo pačiu metu, dėl savo galingo variklio, šis barstytuvas leidžia jį naudoti kaip įprastą nugaros ventiliatorių, o vidutinis prapūtto oro tūris yra 0,24 m3 / s, oro srovės greitis ties snapu yra 86 m / s. Nuėmus purkštukų tinklelį, galite lengvai išpūsti nukritusius lapus, išpūsti dulkes ir nešvarumus net iš neprieinamų šaligatvių kampų. Be paprastų pūstuvų, šis pūstuvas leidžia mažinti vandens kiekį, kai pūtimas sumažina dulkių kiekį.

Parametrai:

  • Variklis: Hecht 2-Stroke
  • Disko tipas: Degimo benzino variklis
  • Variklio tūris: 51,7 cm3
  • Našumas: 2 HP
  • Svoris: 11 kg
  • Bako talpa: 14 l
  • Slėgio siurblys: Ne.
HECHT
INVPB002
Papildomi duomenys
Svoris
11 kg
Našumas
2 HP
Kuro bako talpa
14 l
Disko tipas ir forma
Degimo benzino variklis
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.