Benzininė vejapjovė HECHT 541 SW

HECHT
SKU00009

Žoliapjovė HECHT 541 SW, tinkama mažesniems ir vidutiniams žemės sklypams iki 700 m2 .

Rankena lengvai ir greitai sulankstoma, kai žoliapjovė transportuojama arba saugoma.

204,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
  • Variklis: Hecht OHV
  • Galia: 3,5 AG
  • Pjovimo plotis: 40 cm
  • Pjovimo aukštis: 25-75 mm
  • Surinkimo talpa: 40 l
  • Rekomenduojamas plotas: 800 m2
  • Svoris: 27 kg
  • Matmenys: 690 x 520 x 410 mm
HECHT
SKU00009
Papildomi duomenys
Svoris
27 kg
Galia
3,5 AG
Konteinerio talpa
40 l
Tipas
Benzininės vejapjovės
Pjovimo aukštis
25 - 75 mm
Pjovimo plotis
40 cm
Pjaunamas plotas
iki 800 m2
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.