Batai dirbantiems benzopjūklu Lavoro Amazon

Lavoro
9350
Batai Lavoro Amazon, dirbantiems su benzopjūklu, EN345 S3  Mod. 9350 Apsauginiai odiniai batai EN 345 S3 2 dalis Batų vidaus plotis 11 cm Vidpadis Clima Cork System Plastikinė bato apsauga bato priekyje ir per padą Dvisluoksnis PU padas Spalva - juodi/oranžinia Pagaminta
198,00 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija
 • Batai Lavoro Amazon, dirbantiems su benzopjūklu, EN345 S3  Mod. 9350
 • Apsauginiai odiniai batai EN 345 S3 2 dalis
 • Batų vidaus plotis 11 cm
 • Vidpadis Clima Cork System
 • Plastikinė bato apsauga bato priekyje ir per padą
 • Dvisluoksnis PU padas
 • Spalva - juodi/oranžinia
 • Pagaminta Portugalijoje 
 • Dydis - kreiptis į administraciją
Lavoro
9350

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Lavoro gaminiams, bei parduodamiems darbo drabužiams suteikiama vienerių metu garantija nuo pardavimo/sąskaitos išrašymo dienos.
 
Pretenzijos dėl matomu trukumu turi būti pateikiamos raštu. Jos turi buti pateiktos ir pagristos ne vėliau kaip per 10 dienu nuo prekių gavimo, o jei prekes pristatomos anksčiau numatyto termino - ne vėliau kaip per 10 dienu nuo numatyto pristatymo termino.
Gavus prekes reikia nedelsiant patikrinti, ar transportavimo metu joms nebuvo padaryta žala, nustatyta žala įrašyti į važtarašti ir apie ja nedelsiant rastu informuoti transporto įmonę.
Jeigu pretenzija pagrista, mes savo nuožiūra sutaisome daiktą arba nemokamai pakeičiame daiktą nauju.
 
Pirkėjas ir tiekėjas neturi teises reikalauti apmokėti bet kokio pobūdžio pretenzijų administravimo mokesčiu. Prekes, dėl kuriu kokybes buvo pareikštos pretenzijos, galima gražinti tik gavus pardavėjo sutikima ir pirkėjo sąskaitą pardavėjo nurodytu siuntimo būdu, išskyrus tą atveji, kai pardavėjas per 20 dienu neatsako i pretenzija.
 
Pardavėjas atlygina pagristai gražintų prekių siuntimo išlaidas. Pardavėjas nepriima prekių, kurios gražinamos siunčiant EXW sąlygomis.
 
Garantija suteikiama 12 mėnesių nuo pirkimo dienos esančios pirkimą patvirtinančiame dokumente.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti