-48,47 €

Apsauginis gaubtas su dulkių nusiurbimu GDE 230 FC-T, Bosch

1600A003DM

Viso dydžio apsaugos nuo dulkių gaubtas 230 mm kampiniams šlifuokliams

Komplektacija: kartoninė dėžė

186,27 € 234,74 € - 48,47 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Viso dydžio apsaugos nuo dulkių gaubtas 230 mm kampiniams šlifuokliams

  • Viso dydžio apsauga palengvina dulkių ištraukimą, todėl darbo vietoje beveik nelieka jokių dulkių
  • Patogi 360° jungtis tarp kampinio šlifuoklio ir dulkių siurblio suteikia galimybę patogiai valdyti įrankį
  • Reguliuojamas pjovimo gylis ir integruotieji ratukai padeda darbus atlikti tiksliai

„Bosch GDE 230 FC-T Professional“ – tai viso dydžio apsaugos nuo dulkių gaubtas kampiniams šlifuokliams su berakčiais apsauginiais gaubtais ir 230 mm skersmens diskais. Viso dydžio apsauga palengvina dulkių ištraukimą, todėl darbo vietoje beveik nelieka jokių dulkių. Kad būtų patogiau valdyti, įrankyje įrengta 360° jungtis tarp kampinio šlifuoklio ir dulkių siurblio. Reguliuojamas pjovimo gylis ir integruotieji ratukai padeda darbus atlikti tiksliai. Apsaugos nuo dulkių gaubtą galima naudoti su „Bosch Click & Clean System“ bei įvairiais kampiniais šlifuokliais, kuriuose įrengtas beraktis apsauginis gaubtas.

1600A003DM
Papildomi duomenys
Svoris
2,1 kg
Disko skersmuo
230 mm
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Apsaugos klasė
Beraktė apsauga, Ø230 mm
Pakuotė
Kartoninė dėžė
Maks. pjovimo gylis
60 mm
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
240 x 399 x 103 mm
Tinka naudoti
GWS22-230/LV/LVI/LVI Bare, GWS24-230/LV/JVX/LVI/LVJ/LVI Bare
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.