-13,00 €

Apsauginis gaubtas su dulkių nusiurbimu GDE 125 EA-T, Bosch

1600A003DJ

Gnybtais tvirtinama dulkių ištraukimo apsauga skirta „Bosch Professional“ kampiniams šlifuokliams su iš 125 mm skersmens diskais ir be įrankių reguliuojama apsauga

Komplektacija: kartoninė dėžė

72,91 € 85,91 € - 13,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Gnybtais tvirtinama dulkių ištraukimo apsauga skirta „Bosch Professional“ kampiniams šlifuokliams su iš 125 mm skersmens diskais ir be įrankių reguliuojama apsauga

  • Maksimalus patogumas: patogus tvirtinimas gnybtais 2 veiksmais, nenuimant disko ar dulkių ištraukimo apsaugos
  • Optimali forma užtikrina švarų ir tvarkingą darbą
  • Reguliuojamas pjovimo gylis idealiai tinka tikslumo reikalaujantiems darbams

„GDE 125 EA-T Professional“ gnybtais tvirtinama dulkių ištraukimo apsauga yra lengvai reguliuojama ir suderinama su „Bosch Professional“ kampiniais šlifuokliais su 125 mm skersmens diskais ir su be įrankių reguliuojama apsauga. Maksimaliam patogumui užtikrinti jis tvirtinamas dviem paprastais veiksmais nenuimant disko ar apsaugos. Jos forma yra optimaliai pritaikyta švariam ir tvarkingam darbui Jo reguliuojamas pjovimo gylis idealiai tinka tikslumo reikalaujantiems darbams Dulkių apsauga yra suderinama su „Bosch Professional“ dulkių surinkimo sistema „Click & Clean“.

1600A003DJ
Papildomi duomenys
Svoris
300 g
Disko skersmuo
125 mm
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Apsaugos klasė
Beraktė apsauga, Ø125 mm
Pakuotė
Kartoninė dėžė
Maks. pjovimo gylis
25 mm
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
156 x 240 x 75 mm
Tinka naudoti
GWX ...-125; GWX 18V -... (Ø 125 mm); GWS 9-125; GWS 11-125 – GWS 19-125; GWS 1000 – GWS 1400; GWS 18V-10 (Ø 125 mm); GWS 18V-15 (Ø 125 mm); GWS 18V-125
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.