Alyva grandininiams pjūklams, LOTOS Green Garden 2T, 1L

LOTOS
WF-K109200-0N0_LOTOS
Alyva grandininiams pjūklams, LOTOS Green Garden 2T, 1L Savybės ir privalumai: Aukštos kokybės pusiau sintetinė mažo dūmingumo alyva dvitakčiams varikliams (2T). Alyva skirta didelių apsukų dvitakčiams varikliams, kurie aušinami oru. Alyva pasižymi specialiai parinktais sintetinės ir
6,50 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Alyva grandininiams pjūklams, LOTOS Green Garden 2T, 1L

Savybės ir privalumai:

  • Aukštos kokybės pusiau sintetinė mažo dūmingumo alyva dvitakčiams varikliams (2T). Alyva skirta didelių apsukų dvitakčiams varikliams, kurie aušinami oru.
  • Alyva pasižymi specialiai parinktais sintetinės ir mineralinės bazės priedais, kurie pagerina tepimo ir antikorozines savybes.
  • Alyva skirta naudoti vejapjovėse, šienapjovėse, taip pat grandininių pjūklų ir diskinėse pjovimo mašinuose.
  • Lotos Zielony Ogród 2T taip pat rekomenduojama naudoti dvitakčiams (2T) motorolerių varikliams.

Techniniai duomenys:

  • Pusiau sintetinė alyva,
  • API: TC,
  • ISO L-EGB, L-EGC, L-EGD
  • JASO FB, FC
  • HVA 272
  • Tūris: 1L.
LOTOS
WF-K109200-0N0_LOTOS

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Jums taip pat gali patikti