Akcija

Akumuliatorinis smūginis veržliasukis, Makita 6980FDWFE, 12V

Makita
6980FDWFE*1

Akumuliatorinis smūginis veržliasukis Makita® 6980FDWFE - neprilygstama galia ir greitis. Flouroscensinis (švytintis tamsoje) priekis. Darbinis šviesos diodas. Nepaprasta smūgio mechanizmo galia leidžia į medieną sukti medvaržčius be jokių kreipiamųjų kiaurymių. Ilgis 163 mm

365,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

 • Akumuliatorinis smūginis veržliasukis Makita® 6980FDWFE - neprilygstama galia ir greitis. Flouroscensinis (švytintis tamsoje) priekis. Darbinis šviesos diodas. Nepaprasta smūgio mechanizmo galia leidžia į medieną sukti medvaržčius be jokių kreipiamųjų kiaurymių.
 • Ilgis 163 mm
 • Svoris1,6 kg
 • Akumuliatorius - 12V
 • Įkrovimo laikas apie 70 min
 • Smūgio greitis 0-3200 min-1
 • Sūkių skaičius 0-2600 min-1
 • Maksimalus sukimo momentas - 125 Nm
 • LED apšvietimas
 • Komplekte: kroviklis, 2 akumuliatoriai 3,0Ah Ni-Mh, sukimo antgalis
 • Plastikiame lagamine
Makita
6980FDWFE*1
Papildomi duomenys
Akum. talpa
3 Ah
Akumuliatoriaus tipas
Ni-Mh
Akumuliatorių skaičius
2 akumuliatoriai
Įtampa
12 V
Maks. smūgių sk.
3200 smūg./min
Maks. sukimo momentas
125 Nm
Maks. sūkių sk.
2600 sūk./min

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Visi Makita įrankiai kruopščiai patikrinami ir išbandomi prieš išsiunčiant juos iš gamyklos. Suteikiama garantija dėl gamybos ir medžiagų broko. Gedimo atveju VISĄ įrankį grąžinkite įmonei, teikiančiai grantinį aptarnavimą. Jei apžiūros metu bus nustatyta, kad įrankis sugedo dėl gamybos ar medžiagų broko, visi remonto darbai bus atliekami nemokamai. Garantija netaikoma įrankiams, kuriuos taisė arba bandė taisyti kiti asmenys, kai remontas reikalingas dėl normalaus susidėvėjimo, kai įrankis buvo naudojamas netinkamai arba jis buvo sugadintas dėl avarijos; kai netinkamas naudojimas yra akivaizdus - gedimas atsirado dėl įrankio naudojimo viršijant jo galią, naudojant įrankį po dalinio gedimo arba su netinkamais priedais.
 
Garantija suteikiama 24 mėnesiams nuo pirkimo dienos esančios pirkimą patvirtinančiame dokumente. Įmonėms garantija - 12 mėnesių

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti