Akumuliatorinis smūginis suktuvas, Bosch PDR 18 LI (be akumuliatoriaus ir įkroviklio)

Bosch įrankiai
0603980301

Akumuliatorinis smūginis suktuvas, Bosch PDR 18 LI (be akumuliatoriaus ir įkroviklio). Didelis sukimo momentas ir didelė smūgio jėga užtikrina optimalų našumą sukant varžtus į metalą ir medieną. Galingas 1,5 Ah galios akumuliatorius ir 1 val. greitojo krovimo prietaisu.

89,99 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Akumuliatorinis smūginis suktuvas, Bosch PDR 18 LI (be akumuliatoriaus ir įkroviklio)

Savybės ir privalumai:

 • Didelė galia: didelis sukimo momentas ir didelė smūgio jėga užtikrina optimalų našumą sukant varžtus į metalą ir medieną
 • Didelis komfortas: kompaktiška ir ergonomiška forma ir mažas svoris leidžia dirbti nepavargstant
 • Galingas variklis dirba ir sumažėjus elektros srovei ir tokiu būdu užtikrina ypač ilgą veikimo trukmę ir didesnį našumą
 • Galingas 1,5 Ah galios akumuliatorius ir 1 val. greitojo krovimo prietaisu
 • Minkšta danga „Softgrip“ leidžia saugiau ir patogiau laikyti prietaisą
 • Vienas akumuliatorius visiems – tinka visiems „Power for ALL“ ličio jonų akumuliatorių sistemos namų meistrams skirtiems įrankiams ir sodo prietaisams

Techniniai duomenys:

 • Akumuliatoriaus įtampa 18 V
 • Tuščiosios eigos sūkių skaičius 0 – 2.600 min-1
 • Maks. sukimo momentas 130 Nm
 • Maks. smūgių skaičius 3.200 min-1
 • Griebtuvas 1/4" su vidiniu šešiabriauniu (ISK)
 • Prietaiso svoris su akumuliatoriumi 1,25 kg
 • Varžtų Ø iki 8 mm

Komplekte:

 • Be akumuliatoriaus ir įkroviklio
 • Dėžutė

Video įrašas:

Bosch įrankiai
0603980301
Papildomi duomenys
Akum. talpa
1.5 Ah
Akumuliatoriaus tipas
Li-Ion
Akumuliatorių skaičius
be akumuliatorių
Įtampa
18 V

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Garantija fiziniams asmenims 36 mėn, juridiniams asmenims suteikiama 12 mėn. garantija

Visiems ne profesionalams skirtiems žaliesiems elektriniams, sodo ir matavimo įrankiams garantinis laikotarpis yra pratęsiamas iki 36 mėnesių, jeigu jūs šiuos įrankius užregistruojate per keturias savaites nuo pirkimo datos ir jeigu prietaisai nėra naudojami komerciniais ar profesiniais tikslais. Akumuliatoriams ir jų krovikliams šis garantijos pratęsimas nėra taikomas. Registracija galima tik internetu www.MyBosch-Tools.com. Registracijos forma, kurią reikia išsaugoti ir/arba iš karto atspausdinti, bei originalus pirkimo dokumentas, kuriame yra nurodyta pirkimo data yra būtina bet kokio reikalavimo pagal garantiją sąlyga. Registracija įmanoma tik tuomet, jeigu jūs sutinkate su „MyBosch“ internetinės platformos sąlygomis ir privatumo politika.

Sugedus įrankiui iškvieskite DPD kurjerį  į namus arba įmonę. Spauskite čia

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti