Akcija

Akumuliatorinis perforatorius, Makita SDS+ DHR202Z

Makita
DHR202Z_MAK*3

Akumuliatorinis perforatorius, Makita SDS+ DHR202Z. 3-jų darbo režimų SDS+ perforatorius: kalimas, gręžimas su kalimu ir gręžimas; Lengvai keičiami kaltai ir grąžtai. Neslystanti, gumuota šoninė rankena; Kaltas gali buti fiksuojamas 40 skirtingų pozicijų, be specialių priedų.

275,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Akumuliatorinis perforatorius, Makita SDS+ DHR202Z

Privalumai ir savybės:

 • 3-jų darbo režimų SDS+ perforatorius: kalimas, gręžimas su kalimu ir gręžimas;
 • Lengvai keičiami kaltai ir grąžtai.
 • Neslystanti, gumuota šoninė rankena;
 • Kaltas gali buti fiksuojamas 40 skirtingų pozicijų, be specialių priedų.

Techniniai duomenys.

 • Smūgio jėga: 2,0 J;
 • Gręžiamos skylės skersmuo pliene: 13 mm;
 • Matmenys: 358x84x259 mm;
 • Akumuliatoriaus medžiaga: Li-ion;
 • Gręžiamos skylės skersmuo medienoje: 26 mm;
 • Svoris su baterijomis: 3,2 kg;
 • Akumuliatoriaus įtampa: 18 V;
 • Gręžiamos skylės skersmuo betone: optimalus: 6-10 mm, maksimalus: 20 mm.;
 • Apsisukimų skaičius: 0-1100 aps./min.;
 • Judesių skaičius: 0-4000 min-1.
   

Pastaba:

 • Be akumuliatorių ir įkroviklio.

 

Makita
DHR202Z_MAK*3
Papildomi duomenys
Akumuliatorių skaičius
be akumuliatorių
Įtampa
18 V
Maks. smūgių sk.
4000 smūg./min
Maks. sūkių sk.
1100 sūk./min
Smūgio energija
2 J
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Visi Makita įrankiai kruopščiai patikrinami ir išbandomi prieš išsiunčiant juos iš gamyklos. Suteikiama garantija dėl gamybos ir medžiagų broko. Gedimo atveju VISĄ įrankį grąžinkite įmonei, teikiančiai grantinį aptarnavimą. Jei apžiūros metu bus nustatyta, kad įrankis sugedo dėl gamybos ar medžiagų broko, visi remonto darbai bus atliekami nemokamai. Garantija netaikoma įrankiams, kuriuos taisė arba bandė taisyti kiti asmenys, kai remontas reikalingas dėl normalaus susidėvėjimo, kai įrankis buvo naudojamas netinkamai arba jis buvo sugadintas dėl avarijos; kai netinkamas naudojimas yra akivaizdus - gedimas atsirado dėl įrankio naudojimo viršijant jo galią, naudojant įrankį po dalinio gedimo arba su netinkamais priedais.
 
Garantija suteikiama 24 mėnesiams nuo pirkimo dienos esančios pirkimą patvirtinančiame dokumente. Įmonėms garantija - 12 mėnesių

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti