Akumuliatorinis perforatorius Makita BHR200SJE, 24V

Makita
BHR200SJE*1

Akumuliatorinis perforatorius Makita®  BHR200SJE - 3 kalimo, gręžimo ir sukimo su kalimu režimai. Ergonomiška guminė D formos rankena, kad dirbant palei vieną liniją būtų užtikrinta didžiausia galia ir patogumas. Slankus griebtuvas – paprasta įdėti antgalį vos prisilietus.

734,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

 • Akumuliatorinis perforatorius Makita®  BHR200SJE - 3 kalimo, gręžimo ir sukimo su kalimu režimai. Ergonomiška guminė D formos rankena, kad dirbant palei vieną liniją būtų užtikrinta didžiausia galia ir patogumas. Slankus griebtuvas – paprasta įdėti antgalį vos prisilietus.
 • Ilgis 316 mm
 • Svoris 4 kg
 • Akumuliatorius 24V
 • Įkrovimo laikas apie 60 min
 • Sūkių skaičius 0-1100 min-1
 • Smūgio greitis  0-4700 min-1
 • Gręžiamos skylės dydis Betone: 20 mm Pliene: 13 mm Medienoje: 27 mm
 • Apsauginė sankaba – apsaugo vartotoją nuo smūgio grąžtui įstrigus
 • Patogi gumuota rankena
 • Komplekte: kroviklis, 2 akumuliatoriai 24V 3,3Ah Ni-Mh, šoninė rankena
 • Plastikiame lagamine
Makita
BHR200SJE*1
Papildomi duomenys
Akum. talpa
3.3 Ah
Akumuliatorių skaičius
2 akumuliatoriai
Įtampa
24 V
Maks. smūgių sk.
4700 smūg./min
Maks. sūkių sk.
1100 sūk./min

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Visi Makita įrankiai kruopščiai patikrinami ir išbandomi prieš išsiunčiant juos iš gamyklos. Suteikiama garantija dėl gamybos ir medžiagų broko. Gedimo atveju VISĄ įrankį grąžinkite įmonei, teikiančiai grantinį aptarnavimą. Jei apžiūros metu bus nustatyta, kad įrankis sugedo dėl gamybos ar medžiagų broko, visi remonto darbai bus atliekami nemokamai. Garantija netaikoma įrankiams, kuriuos taisė arba bandė taisyti kiti asmenys, kai remontas reikalingas dėl normalaus susidėvėjimo, kai įrankis buvo naudojamas netinkamai arba jis buvo sugadintas dėl avarijos; kai netinkamas naudojimas yra akivaizdus - gedimas atsirado dėl įrankio naudojimo viršijant jo galią, naudojant įrankį po dalinio gedimo arba su netinkamais priedais.
 
Garantija suteikiama 24 mėnesiams nuo pirkimo dienos esančios pirkimą patvirtinančiame dokumente. Įmonėms garantija - 12 mėnesių

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti