Akcija

Akumuliatorinis dulkių siurblys - robotas, Makita DRC200Z, 18V

Makita
DRC200Z*3

Akumuliatorinis dulkių siurblys - robotas, Makita DRC200Z, 18V Be akumuliatorių ir kroviklio.  Automatinis valymas naudojant jutiklius, turint galimybę pasirinkti du darbo režimus: atsitiktinio valymo ir modelinio valymo.    

941,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Akumuliatorinis dulkių siurblys - robotas, Makita DRC200Z, 18V

Be akumuliatorių ir kroviklio.

Savybės ir privalumai:

 •     Automatinis valymas naudojant jutiklius, turint galimybę pasirinkti du darbo režimus: atsitiktinio valymo ir modelinio valymo.
 •     Naudodamasis valymo zonos nustatymo funkcija, naudotojas gali pasirinkti valymo zoną.
 •     Didelė 2,5 l dulkių surinkimo talpykla yra tvirtinama ir nuimama nuo siurblio viršaus.
 •     Energija tiekiama iš dviejų lygiagrečiai sujungtų 18 V ličio jonų akumuliatorių; dėl tokio sujungimo galima dirbti ir su vienu akumuliatoriumi.
 •     Nustačius laikmatį naktį galima automatiškai valyti tuščią biurą, sandėlį ir panašias patalpas.
 •     Galima pasirinkti vieną iš dviejų dulkių rinkimo režimų: „Vacuum Plus Power Brush Mode“ yra skirtas surinkti ir smulkioms, ir didelėms šiukšlėms, o „Power Brush Only mode“ skirtas surinkti tik didelėms šiukšlėms.
 •     Dideli šoniniai šepečiai, veikiant bet kuriuo darbo režimu, išvalo pasienius, plotus aplink kliūtis ir sunkiai prieinamus kampus.
 •     Užsidegusi įspėjamoji filtro LED lemputė ir įspėjamasis signalas praneša, kai oro filtras yra užsikimšęs.
 •     Kliūčių aptikimas naudojant ultragarso jutiklį ir buferio jutiklį.
 •     Keturi infraraudonųjų spindulių statmenų plokštumų jutikliai, sumontuoti dulkių siurblio kairėje ir dešinėje pusėse iš priekio ir iš galo, saugo, kad jis nenukristų nuo slenksčių ar laiptų.
 •     Įspėjamasis signalas ir blykčiojanti lemputė įspėja šalia esančius darbuotojus apie dirbantį siurblį; įspėjamajį signalą galima nutildyti.
 •     Siurblys turi didelę nešimo rankeną, todėl jį galima nešti viena ranka.
 •     Du akumuliatoriaus įkrovos LED indikatoriai rodo kiekvieno akumuliatoriaus įkrovos lygį.
 •     Lengva priežiūra: dulkių surinkimo talpyklą, elektrinį šepetį ir filtrą galima plauti.

Techniniai duomenys:

 • Akumuliatoriaus medžiaga: Li-ion
 • Svoris     7,8 kg
 • Veikimo laikas: 3h su 2x5,0Ah baterijomis
 • Konteinerio talpa: 2,5 l
 • Akumuliatoriaus įtampa: 18 V
 • Matmenys (IxPxA): 460x460x180 mm
 

Makita
DRC200Z*3

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Visi Makita įrankiai kruopščiai patikrinami ir išbandomi prieš išsiunčiant juos iš gamyklos. Suteikiama garantija dėl gamybos ir medžiagų broko. Gedimo atveju VISĄ įrankį grąžinkite įmonei, teikiančiai grantinį aptarnavimą. Jei apžiūros metu bus nustatyta, kad įrankis sugedo dėl gamybos ar medžiagų broko, visi remonto darbai bus atliekami nemokamai. Garantija netaikoma įrankiams, kuriuos taisė arba bandė taisyti kiti asmenys, kai remontas reikalingas dėl normalaus susidėvėjimo, kai įrankis buvo naudojamas netinkamai arba jis buvo sugadintas dėl avarijos; kai netinkamas naudojimas yra akivaizdus - gedimas atsirado dėl įrankio naudojimo viršijant jo galią, naudojant įrankį po dalinio gedimo arba su netinkamais priedais.
 
Garantija suteikiama 24 mėnesiams nuo pirkimo dienos esančios pirkimą patvirtinančiame dokumente. Įmonėms garantija - 12 mėnesių

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti