-13,60 €

Akumuliatorinė žoliapjovė EasyGrassCut 18-260, Bosch

Bosch
06008C1C02

Lengva žoliapjovė – greiti rezultatai ir laido nevaržoma laisvė

Subalansuota ir lengva konstrukcija – lengvas ir patogus valdymas

156,39 € 169,99 € - 13,60 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Idealus pasirinkimas norint greitai ir lengvai nupjauti žolę netrukdant laidams

Mėgaukitės komfortišku ir patogiu vejos pjovimu akumuliatorine žoliapjove „EasyGrassCut 18-26“. Gerai subalansuota ir lengva ji pasižymi paprastu naudojimu ir laido nevaržoma laisve pjaunant žolę. Viršutinėje jos rankenos dalyje įdiegta kraštavimo funkcija: pakanka paspausti mygtuką, ir nuo pjovimo galite pereiti prie kraštavimo. Pusiau automatinė ritė tiekia valą kaskart atleidus gaiduką, tad jums nebereikia stuksėti galvutės arba reguliuoti ritės rankiniu būdu. Visiškai įkrovus akumuliatorių, žoliapjove galima vienu kartu nupjauti iki šešių teniso kortų perimetrą.

  • Subalansuota ir lengva konstrukcija – lengvas ir patogus valdymas
  • Naudojant šią funkciją kraštų priežiūra įjungiama palietus ir pasukus rankeną
  • Pritaikius pusiau automatinę ritės sistemą nebereikia jokių rankinių reguliavimų
  • Tokia galinga, kad vieno įkrovimo užtenka nupjauti iki šešių teniso kortų perimetruiTokia galinga, kad vieno įkrovimo užtenka nupjauti iki šešių teniso kortų perimetruiTokia galinga, kad vieno įkrovimo užtenka nupjauti iki šešių teniso kortų perimetrui
  • Idealiai tinka žolei ir piktžolėms pjauti, vejai trumpinti ir pakraščiams apdailinti
Bosch
06008C1C02
Papildomi duomenys
Standartiniai priedai
2 akumuliatoriai PBA 18V 2.0Ah W-B, kroviklis AL 1810 CV
Svoris
2,1 kg
Įkrovimo laikas
1 h
Akumuliatoriaus medžiaga
Li-ion
Akumuliatoriaus įtampa
18 V
Akumuliatoriaus talpa
2,5 Ah
Vibracijos lygis
2,5 m/s²
Viela
4 m x 1,6 mm
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
1160 x 280 x 320 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.