Naujausios prekės
148,50 € 180,00 €

Kampinis šlifuoklis, DeWALT DWE4257 1500 W. Reguliuojamos apsukos. Elektroninė pavaros sankaba saugo pavarą ir operatorių nuo smūgio užstrigus pjovimo diskui. Elektroninė variklio apsauga didelių krūvių metu saugo variklį nuo perkaitinimo. Apsauga nuo atsitiktinio įsijungimo dingus elektros įtampai.

104,00 € 119,00 €

Kampinis šlifuoklis, DeWALT DWE4237 1400 W. Tolygus sūkiai įjungimo metu. Apsauga nuo atsitiktinio įsijungimo dingus elektros įtampai. Susidėvėję angliniai šepetėliai automatiškai atjungiami nuo kolektoriaus.

89,99 €

Patikros kamera, Bosch UniversalInspect, Aiškus valdymas ir naudojimas. Vidinė atmintis aštuonioms nuotraukoms ir galimybė perkelti duomenis naudojant SD kortelę (FAT32 formatas, 4–32 GB). Nespalvoto vaizdo kontrastą galima pasirinkti, kai paviršius stipriai atspindintis, pvz., vanduo ar metalas.

89,99 €

Skaitmeninis universalusis ieškiklis, Bosch UniversalDetect, Skaitmeninis detektorius, kuriuo prieš gręždami galite greitai patikrinti sienas, lubas ar grindis. Integruotojo naudotojo informacija su animacijomis ir nuosekliomis instrukcijomis leidžia įrankiu naudotis intuityviai. Automatinis kalibravimas visuose režimuose.

76,49 €

Lazeris plytelėms kloti, Bosch PLT 2, Dėl dviejų lazerio linijų, susikertančių 90° kampu, puikiai tinka greitam ir tiksliam plytelių sulygiavimui. Paprasta kloti plyteles tiesiomis bei įstrižomis juostomis, naudojantis trimis gulčiuko indikatoriais.

116,99 €

Kryžminių linijų lazeris, Bosch PLL 2 (su stovu), Projektuoja sukryžiuotas lazerio linijas ir atskirai įjungiamas horizontalią bei vertikalią lazerio linijas. Savaime susiniveliuojantis, o tai reiškia – visuomet 100% tiesioje padėtyje. Reguliuojamos lazerio linijos/lazerio kryžius leidžia tiksliai sulygiuoti objektus vienoje linijoje, pasvirusioje atitinkamu kampu.

161,99 €

Linijinis lazerinis nivelyras, Bosch PLL 360 (su stovu), Tobulai horizontali 360° kampu projektuojama linija – kruopštus ir tinkamas objektų sulygiavimas visoje patalpoje be jokių klaidų. Per keletą sekundžių automatiškai susiniveliuojantis prietaisas leidžia dirbti sparčiai ir be klaidų.

143,99 €

Linijinis lazerinis nivelyras, Bosch PLL 360. Tobulai horizontali 360° kampu projektuojama linija – kruopštus ir tinkamas objektų sulygiavimas visoje patalpoje be jokių klaidų. Per keletą sekundžių automatiškai susiniveliuojantis prietaisas leidžia dirbti sparčiai ir be klaidų.

134,99 €

Kryžminių linijų lazeris, Bosch UniversalLevel 3 (su stovu), Lazerio kryžminių linijų projekcija su papildoma linija 90° kampu ir statmens taškas apačioje. Savaime išsitiesinantis reiškia, kad linijos ir statmens taškas automatiškai sulygiuojami per labai trumpą laiką ir yra 100 % tiesūs.

116,99 €

Kryžminių linijų lazeris, Bosch UniversalLevel 3, Lazerio kryžminių linijų projekcija su papildoma linija 90° kampu ir statmens taškas apačioje. Savaime išsitiesinantis reiškia, kad linijos ir statmens taškas automatiškai sulygiuojami per labai trumpą laiką ir yra 100 % tiesūs.

89,99 €

Kryžminių linijų lazeris, Bosch UniversalLevel 2 (su stovu), Kryžminių lazerio linijų projekcija su papildomu statmens tašku viršuje ir apačioje. Savaime išsitiesinantis reiškia, kad linijos ir taškai automatiškai sulygiuojami per labai trumpą laiką ir yra 100 % tiesūs.

71,99 €

Kryžminių linijų lazeris, Bosch UniversalLevel 2. Kryžminių lazerio linijų projekcija su papildomu statmens tašku viršuje ir apačioje. Savaime išsitiesinantis reiškia, kad linijos ir taškai automatiškai sulygiuojami per labai trumpą laiką ir yra 100 % tiesūs.

71,99 €

Kryžminių linijų lazeris, Bosch „Quigo Plus“. Kryžminių linijų lazerinis nivelyras ant sienos projektuoja horizontalią ir vertikalią linijas, ant kurių yra išdėstytos žymės. Tokiu būdu naudotojui lengviau sulygiuoti objektus vienodais atstumais. Automatinio niveliavimo prietaisas lengvai valdomas slankiuoju jungikliu, todėl naudotojui ypač patogu su juo dirbti.