3D skeneris, FARO Focus 3D

FARO
focus120
Lazerinis skeneris Faro Focus 3D yra ypatingai greitas, kaupiantis apie 1 000 000 taškų per sekundę, kompaktiškas, 24x20x10 cm gabaritų, lengvas sveria tik 5 kg. ir yra skirtas preciziniams iki 2 mm tikslumo skenavimo darbams atlikti. Šiuo skeneriu galima surinkti ypač "švarius"  net
32 215,88 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Terminas, mėn.:
24
Kredito suma yra per didelė
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija

Lazerinis skeneris Faro Focus 3D yra ypatingai greitas, kaupiantis apie 1 000 000 taškų per sekundę, kompaktiškas, 24x20x10 cm gabaritų, lengvas sveria tik 5 kg. ir yra skirtas preciziniams iki 2 mm tikslumo skenavimo darbams atlikti. Šiuo skeneriu galima surinkti ypač "švarius"  net sudėtingiausių architektūros, inžinerijos ar pramonės objektų, nutolusių nuo 0.60 iki 120 m. atstumu, taškų debesis, aukščiausiu tikslumu, per neįtikėtinai trumpą laiką. Skenerio darbo proceso valdymas vykdomas per integruotą spalvotą liečiamą ekraną, o duomenys įrašomi ir saugojami SD kortelėse. Tuo metu, kai kitų lazerinių skenerių konfigūravimui, valdymui bei visų veiksmų atlikimui, reikalingi vienu metu du specialistai, darbui su Faro Focus 3D skeneriu pakanka vieno žmogaus. Lazerinis skenavimas Faro Focus 3D skeneriu yra efektyviausias metodas kuriant trijų dimensijų modelius ir ruošiant karjerų, sankasų, pastatų, konstrukcinių elementų, pramonės objektų, archeologinių ar kultrūros paveldo, įvykių ir kitų sudėtingų objektų dokumentaciją.

Faro Focus 3D skeneris aprūpintas spalvotu, liečiamu ekranu, kurio pagalba vykdomas skenavimo techninių parametrų nustatymo ir proceso valdymas. Nereikalingi jokie papildomi išoriniai įrenginiai, viskas atliekama vieno žmogaus. Visi skenavimo duomenys, taškų debesys, įrašomi ir saugojami SD atminties kortelėse, todėl juo galima greitai ir lengvai perkelti į personalinį kompiuterį vėlesniam modeliavimui. Specializuotos programos Scene WEBShare funkcija suteikia galimybę automatiškai talpinti skenavimo duomenis internete.

Faro Focus 3D skeneryje įdiegtas revoliucinis matavimo modulis užtikrina aukšto tikslumo  taškų debesies sukūrimą per trumpiausią laiką, pasirenkamu 122000/244000/488000-1000000 taškų per sekundę greičiu, iki 2 mm tikslumu, dirbant viduje arba išorėje. Integruota skaitmeninė, 70 mpx skiriamosios gebos kamera, užtikrina pilną skenuojamo objekto duomenų vientisumą ir vizualizavimą, o pats skeneris darbiniu režimu gali būti apsukamas 360 laipsnių horizontaliai ir 305 laipsnius vertikaliai.

 

TECHNINIAI DUOMENYS:
 
Išleidimo metai 2010
Išmatavimai 20 cm x 10 cm x 24 cm
Svoris 5.0 kg
Maitinimas
Baterija vidinė
Skanavimo laikas su viena baterija 5 val.
Lazeris:
Matavimo principas fazinis
Bangos ilgis [nm] 905
Lazerio klasė 3R
Min. atstumas 0.6m
Maks. atstumas 120 m
Skanavimo charakteristikos:
Matymo laukas (vertikalus) 305°
Matymo laukas (horizontalus) 360°
Min. horizontalus žingsnis 0.009°
Min. vertikalus žingsnis 0.009°
Skanerio valdymas:
Valdymas nuotoliniu būdu PC; Tablet; Smartphone
Internetas WiFi ir interneto naršyklė
Papildomi sensoriai dviašis kompensatorius, aukščio sensorius, kompasas
 

 

Faro Focus 3D skeneris komplektuojamas:
 
 • Pristatymas klientui, pilnas apmokymas, techninis palaikymas.
 • skeneris Faro Focus 3D  
 • programa Faro Scene (licencija)    
 • atminties kortelė SD 32 GB
 • adapteris SD-USB             
 • skenerio baterijų įkrovėjas   
 • skenerio baterija                 
 • apsauginiai akiniai              
 • referencinės sferos            
 • stovas skeneriui              

Priklausomai nuo darbų pobūdžio rekomenduojame rinktis  3D projektavimo programas, tokias kaip Geomagic, Gexcel, ClearEgde, AutoCad Revit. 

Oficialūs gamintojo PDF informaciniai leidiniai: Techninės charakteristikos ir Bendra informacija

Video:

FARO
focus120

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Suteikiama 12 mėn. gamintojo garantija.

Daugiau apie garantiją