Akum. ličio jonų dviejų greičių gręžtuvas-suktuvas Bosch „PSR 18 LI-2 Ergonomic“, 18V (1 akumuliatorius)

Bosch įrankiai
06039B0100

Akum. ličio jonų dviejų greičių gręžtuvas-suktuvas Bosch „PSR 18 LI-2 Ergonomic“, 18V (1 akumuliatorius). Ypač naudingas dėl savo kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos. Dėl variklio be šepetėlių ir išmaniosios valdymo elektronikos PSR 18 LI-2 Ergonomic veikimo trukmė ypač ilga. 

224,99 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

 Akum. ličio jonų dviejų greičių gręžtuvas-suktuvas Bosch „PSR 18 LI-2 Ergonomic“, 18V (1 akum.)

Privalumai ir savybės:

 • Kompaktiškas, ergonomiškas dizainas, nes variklio technologija yra be šepetėlių
 • Dėl naujoviškos „Kickback Control“ technologijos labai lengva kontroliuoti prietaisą, nes ši technologija atpažįsta staigų užblokavimą ir išjungia prietaisą
 • „Syneon Chip“ – pažangiai valdoma energija bet kokiai užduočiai atlikti
 • 20 sukimo momento pakopų, gręžimo pakopa, 2 greičiai, valdomi naujovišku eigos pirmyn ir atgal jungikliu, norint gręžti arba sukti
 • Greitojo krovimo prietaisas: 2,5 Ah akumuliatorius įkraunamas per 40 min. (įkrovimo būsena 80 %) – puikiai tinka visiems „Bosch Power for ALL“ 18 voltų sistemos namų meistrų ir sodo prietaisams
 • Vienas akumuliatorius visiems – tinka visiems „Power for ALL“ ličio jonų akumuliatorių sistemos namų meistrams skirtiems įrankiams ir sodo prietaisams

Techniniai duomenys:

 • Akumuliatoriaus įtampa 18 V
 • Tuščiosios eigos sūkių skaičius (1-uoju greičiu/2-uoju greičiu) 0 – 430 / 1.400 min-1
 • Maks. sukimo momentas 32 Nm
 • Maks. sukimo momentas (tamprioji/standžioji jungtis) 28 / 32 Nm
 • Sukimo momento pakopos 20 + 1
 • Griebtuvas 13 mm greitai užveržiamas griebtuvas
 • Prietaiso svoris su akumuliatoriumi 1,25 kg
 • Varžtų Ø iki 10 mm
 • Gręžinio Ø pliene 13 mm
 • Gręžinio Ø medienoje 38 mm

Komplektacija:

 • 1 akumuliatorius PBA 18V 2.5Ah W-B
 • Dvipusis suktuvo antgalis
 • Įkroviklis AL 1830 CV
 • Plastikinis lagaminas

Bosch įrankiai
06039B0100
Papildomi duomenys
Akum. talpa
2.5 Ah
Akumuliatoriaus tipas
Li-Ion
Akumuliatorių skaičius
1 akumuliatorius
Įtampa
18 V
Maks. sukimo momentas (rangai)
0 - 60 Nm

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Garantija fiziniams asmenims 36 mėn, juridiniams asmenims suteikiama 12 mėn. garantija

Visiems ne profesionalams skirtiems žaliesiems elektriniams, sodo ir matavimo įrankiams garantinis laikotarpis yra pratęsiamas iki 36 mėnesių, jeigu jūs šiuos įrankius užregistruojate per keturias savaites nuo pirkimo datos ir jeigu prietaisai nėra naudojami komerciniais ar profesiniais tikslais. Akumuliatoriams ir jų krovikliams šis garantijos pratęsimas nėra taikomas. Registracija galima tik internetu www.MyBosch-Tools.com. Registracijos forma, kurią reikia išsaugoti ir/arba iš karto atspausdinti, bei originalus pirkimo dokumentas, kuriame yra nurodyta pirkimo data yra būtina bet kokio reikalavimo pagal garantiją sąlyga. Registracija įmanoma tik tuomet, jeigu jūs sutinkate su „MyBosch“ internetinės platformos sąlygomis ir privatumo politika.

Sugedus įrankiui iškvieskite DPD kurjerį  į namus arba įmonę. Spauskite čia

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti